Collection: Foodstuffs

Take and make! Get supplies and make your own creations at home! We offer only clean tested products!
16 products
  • Psyllium Husk in Gelatin Capsules 120pcs
    Regular price
    €7,50
    Sale price
    €7,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Psyllium Husk in Vegan Capsules 120pcs
    Regular price
    €9,50
    Sale price
    €9,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Psyllium Husk Meal 200g
    Regular price
    €4,60
    Sale price
    €4,60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto Wrap Tortillas 5pcs
    Regular price
    €4,00
    Sale price
    €4,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Erythritol non-GMO /powder/ from Pink Sun Ltd (UK)
    Regular price
    €11,00
    Sale price
    €11,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Butter 600g
    Regular price
    €9,00
    Sale price
    €9,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SALE: Ghee Butter 600g
    Regular price
    €7,50
    Sale price
    €7,50
    Regular price
    €10,00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Sauce and Soup
    Regular price
    from €2,00
    Sale price
    from €2,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flax Seeds Brown (Ground)
    Regular price
    from €1,40
    Sale price
    from €1,40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt KOKO Vegan (85% keto)
    Regular price
    €3,50
    Sale price
    €3,50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LOWsagna sheets
    Regular price
    €4,00
    Sale price
    €4,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sample Package
    Regular price
    €5,00
    Sale price
    €5,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KETO Syrup for desserts and pancakes 200g
    Regular price
    €3,00
    Sale price
    €3,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Fiber 200g
    Regular price
    from €2,00
    Sale price
    from €2,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cider Vinegar 1L
    Regular price
    €3,00
    Sale price
    €3,00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bread 380g (10 slices)
    Regular price
    €4,76
    Sale price
    €4,76
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
English
Language
English
  • български
  • English
Currency